Форми активності #Включайся

Вибирай одну із форм, виконуй умови та стань ближче до Громадської ініціативи прямої дії #Включайся!

Форми активності #Включайся – це простий інструмент для вирішення проблем у вашому регіоні

Для того, щоб реалізувати одну і Форм активності, вам потрібно зробити три прості кроки:

КРОК_1

Вибрати Форму активності

КРОК_2

Ознайомитись з умовами проведення та виконати їх

КРОК_3

Залишити контакти для зв’язку

 

Назва 

Короткий опис

Умови проведення

Мозковий штурм

– це форма взаємодії, під час якої учасники мозкового штурму проводять аналіз причин виникнення проблеми та розробляють короткостроковий план дій по її вирішенню.  Окрім модератора, який допомагає організувати взаємодію, оргкоманда #ВКЛ запрошує до участі фахового експерта та активістів з інших регіонів, які працюють над схожою проблемою. Робота триває 2-3,5 години. Заповнити заявку в онлайн-приймальні “Включайся”  
Має бути реальна команда (від 5 і більше учасників), яка вже працює над певною актуальною проблемою або готова працювати протягом 4-6 місяців

Дебати

– це  структурований публічний обмін думками  між двома сторонами на актуальні теми, під час яких дебатуючим необхідно переконати в свої правоті  третю сторону,  а не один одного. Заповнити заявку в онлайн-приймальні “Включайся”  
Ініціатор(и) проведення дебатів мають запропонувати оргкоманді “Включайся” актуальну тему. Кількість  учасників – від 24

Панельна дискусія

– детальне обговорення актуальної проблеми міста/регіону з залученням громадських активістів,  фахових експертів та представників влади щодо причин виникнення та варіантів рішень даної проблеми Заповнити заявку в онлайн-приймальні “Включайся”  
Ініціатор(и) проведеннядебатів мають запропонувати оргкоманді “Включайся” актуальну тему. Кількість  учасників – від 21. Обов`язкове залучення місцевих фахових експертів

Мобілізаційний тренінг

– навчання активістів по розробці мирних акцій ПРЯМОЇ ДІЇ для привернення уваги громадськості, ЗМІ та влади до вирішення актуальної проблеми міста/регіону Заповнити заявку в онлайн-приймальні “Включайся”  
Кількість  учасників – від 18-22

Ревізор #Включайся

– перевірка якості та “законослухняності” роботи підприємств, установ, організацій в регіоні/місті Заповнити заявку в онлайн-приймальні “Включайся”  

Акція прямої дії

–  спільними зусиллями громадських активістів та оргкоманди “Включайся” підготовка та проведення  мирної акцій ПРЯМОЇ ДІЇ для привернення уваги громадськості, ЗМІ та влади до вирішення актуальної проблеми міста/регіону Заповнити заявку в онлайн-приймальні “Включайся”  

Якщо ви виконали всі необхідні умови, залиште свої контакти для зв'язку з командою #Включайся!

Так, я виконав необхідні умови